0 552 265 61 21 bilgi@konasmakina.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

KONAS MAKİNA ; Konya'da Fırın ve hamur makinalarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Sektöründe her zaman yenilikçi ve saygın olan firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile yoluna devam etmektedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Ürünlerimiz Arasında;


Ekmek yükleme robotu, Döner Arabalı Ekmek Fırını, Katlı Fırın, Mini Katlı Elektrikli Fırın, Konveksiyonlu Fırın, Mini Konveksiyonlu Fırın, Kestart (Hamur Kesme Tartma Makinası), Konik Çevirme Makinası, Hamur Dinlendirme Makinası, Uzun Şekil Verme Makinası, Spiral Hamur Mikseri, Hamur Yoğurma Makinası, Planet Mikser, Ekmek Dilimleme Makinası, Un Eleme Makinası ile Tava Arabaları yer almaktadır.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.HEMEN ARA